Prodaja, Dvosoban stan, Podgorica, Donja Gorica, 81m2

€ 181,665

Donja Gorica, Podgorica, Crna Gora

2

Broj soba

81 m²

Kvadratura

4

Sprat

Ne

Namješten

Kontakt

Kvadrat nekretnine

Agent

+382 69 988 888

Pozovite

13541

ID nekretnine

Opis

Na prodaju dvosoban stan, projektne površine 80.74m², smješten u prvoj fazi ekskluzivnog kompleksa Verde Village u Podgorici.

Smješten je na četvrtom spratu (nije poslednji) zgrade koja će imati lift.

Stan se nalazi u moderno projektovanom naselju koje pruža savršen spoj funkcionalnog života i prirodnog okruženja.

Verde Village je inspirisan prirodnim okruženjem Donje Gorice, brdom Mihinje i rijekom Sitnicom, pružajući budućim stanarima mir, privatnost i visok kvalitet života. Kompleks obuhvata dva prostrana trga povezana uređenim pješačkim stazama, bogato zelenilo i moderan arhitektonski koncept.

Na svega 3 minuta vožnje nalazi se supermarket, osnovna škola, Univerzitet Donja Gorica, dok je City kvart udaljen 4km.

Cijena stana: 2250€/m2

Uz kupovinu stana obavezna je kupovina garažnog mjesta po cijeni od 12 000 €, a ostava se dobija gratis.

Kupovina je direktno od investitora, stoga je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nepokretnosti.

Skica, struktura i pozicija stana su dostupni na fotografijama.

Kvadrat nekretnine

069 988 888